FolderShare REST (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Security
sv: Säkerhet

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
