FolderShare REST (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Security
ca: Seguretat

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
