Follow (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Feed
fr: Flux

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Follow
fr: Suivre

en: Integrations
fr: Intégrations
