Follow (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Feed
az: Nəticə

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: User
az: İstifadəçi

en: About
az: Haqqında
