Follow (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save
da: Gem

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: User
da: Bruger

en: About
da: Om

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Follow
da: Følg

en: Hide labels
da: Skjul labels
