Follow (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Feed
et: Andmevoog

en: Save
et: Salvesta

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: User
et: Kasutaja

en: About
et: Programmist
