Follow (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Feed
jv: Pasokan

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: User
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani
