Follow (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី
