Follow (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: User
mr: सदस्य

en: Flickr
mr: फ्लिकर
