Follow (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Feed
oc: Flux

en: Save
oc: Enregistrar

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: User
oc: Utilizaire

en: About
oc: A prepaus
