Follow (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Feed
ro: Flux

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: User
ro: Utilizator

en: About
ro: Despre
