Follow (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Feed
ca: Canal

en: Save
ca: Desa

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: User
ca: Usuari

en: About
ca: Detalls

en: Add sitewide and per user links to social network profiles.
ca: Afegiu enllaços del lloc i dels usuaris als perfils de xarxes socials

en: Hide labels
ca: Amaga les etiquetes

en: Edit own follow links
ca: Edita els enllaços de seguiment propis
