Follow (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Feed
cs: Zdroj

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: User
cs: Uživatel

en: About
cs: Popis
