Follow (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Feed
el: Ροή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: User
el: Χρήστης

en: About
el: Περί
