Follow (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Feed
eu: Jarioa

en: Save
eu: Gorde

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Follow
eu: Jarraitu
