Follow (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Feed
fa: خوراک

en: Save
fa: ذخیره

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: User
fa: کاربر

en: About
fa: درباره

en: Follow
fa: دنبال کن
