Follow (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: About
gu: વિશે
