Follow (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: User
he: משתמש

en: Flickr
he: פליקר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Vimeo
he: וימאו

en: Follow
he: מעקב

en: LinkedIn
he: לינקדין
