Follow (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में
