Follow (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Save
hu: Mentés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: User
hu: Felhasználó

en: About
hu: Leírás

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Follow
hu: Követés

en: Hide labels
hu: Címkék elrejtése

en: Integrations
hu: Integrációk
