Follow (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
