Follow (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Feed
lt: Srautas

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: User
lt: Narys

en: About
lt: Apie
