Follow (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Feed
lv: Plūsma

en: Save
lv: Saglabāt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: User
lv: Lietotājs

en: About
lv: Par

en: Follow
lv: Seko
