Follow (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: About
my: အကြောင်း
