Follow (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: User
nl: Gebruiker

en: About
nl: Over

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Follow
nl: Volgen

en: Hide labels
nl: Labels verbergen

en: Integrations
nl: Integraties
