Follow (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Feed
pl: Zasób

en: Save
pl: Zapisz

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: User
pl: Użytkownik

en: About
pl: O stronie

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony
