Follow (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: User
pt: Usuário

en: About
pt: Sobre

en: Follow
pt: Seguir

en: Add sitewide and per user links to social network profiles.
pt: Adicionar links para os perfis das redes sociais do site e dos usuários.
