Follow (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Feed
ru: Поток данных

en: Save
ru: Сохранить

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: User
ru: Пользователь

en: About
ru: Информация

en: Icon size
ru: Размер значка

en: Follow
ru: Подписаться
