Follow (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Save
sk: Uložiť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: User
sk: Používateľ

en: About
sk: Informácie o
