Follow (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Save
ta: சேமி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: User
ta: பயனர்

en: About
ta: பற்றி
