Follow (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Feed
tr: Akış

en: Save
tr: Kaydet

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: User
tr: Kullanıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Follow
tr: İzle
