Follow Unfollow (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: status
fa: وضعیت

en: node
fa: محتوا

en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: About
fa: درباره

en: Target user
fa: کاربر مقصد
