Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: status
ar: الحالة

en: node
ar: عقدة

en: taxonomy
ar: تصنيف

en: About
ar: حول
