Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: status
hu: állapot

en: node
hu: tartalom

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: other
hu: egyéb

en: About
hu: Leírás
