Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: status
lv: statuss

en: node
lv: mezgls

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: About
lv: Par
