Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: status
ro: stare

en: node
ro: nod

en: taxonomy
ro: taxonomie

en: About
ro: Despre
