Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: status
ru: статус

en: node
ru: материал

en: taxonomy
ru: таксономия

en: other
ru: другой

en: About
ru: Информация
