Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: status
it: stato

en: node
it: nodo

en: taxonomy
it: tassonomia

en: About
it: Informazioni
