Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
