Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: status
es: estado

en: node
es: nodo

en: taxonomy
es: taxonomía

en: other
es: otro

en: About
es: Acerca de
