Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: node
pl: zawartość

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
