Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: status
ta: நிலை

en: node
ta: கணு

en: taxonomy
ta: இனங்கள்

en: About
ta: பற்றி
