Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Russian
bg: Руски

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: Submit order
bg: Поръчай

en: Latvian
bg: Латвийски
