Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: US Dollar
de: US-Dollar

en: Russian
de: Russisch

en: Order created through website.
de: Bestellung auf der Website eingegangen.

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Secret word for order verification
de: Geheimes Wort für die Bestellbestätigung

en: Language preference
de: Standardsprache

en: Submit order
de: Bestellung absenden

en: Latvian
de: Lettisch

en: Ukrainian Hryvnia
de: Ukrainisches Hryvnia

en: Customer used a different e-mail address during payment: @email
de: Der Kunde hat während der Bezahlung eine unterschiedliche E-Mail-Adresse verwendet: @email

en: Notification callback
de: Benachrichtigungs-Callback
