Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Spanish
es: Español

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Secret Key
es: Clave secreta

en: US Dollar
es: Dólar americano

en: Russian
es: Ruso

en: Order created through website.
es: Orden creada a través del sitio web.

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Order complete
es: Pedido completo

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Secret word for order verification
es: Palabra secreta para verificación del pedido

en: Language preference
es: Idioma preferido

en: Submit order
es: Realizar pedido

en: Latvian
es: Letón
