Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Euro
hi: यूरो

en: Russian
hi: रूसी

en: Latvian
hi: लातवी
