Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai

en: Credit card
id: Kartu kredit

en: Submit order
id: Kirim pesanan
