Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್
