Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Russian
lv: Krievu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Latvian
lv: Latviešu
