Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Latvian
ml: ലാറ്റ്വിയന്‍
